Кошик

Продукція IPONE

Продукція IPONE

IPONE - передова французька фірма, яка випускає масла виключно для мотоциклів. Така вузька спеціалізація дає відмінний результат. І це не лише широкий спектр моторних олив, але й засоби для догляду, мастила для ланцюгів, спеціальні рідини та багато іншого. Моторні мотомасла IPONE, особливо повністю синтетичні лінійки Stroke 4 та Katana, готові витримувати будь-які навантаження. Підтвердженням цьому є активна участь IPONE в мотоспорті: як у спонсорстві світових змагань, так і в підтримці окремих гонщиків.

IPONE HELMET OUT спрей для догляду за візором та шоломом 100ml

7.00€

IPONE SPRAY HELMET OUT 100ml - універсальний спрей для догляду за візором та шоломом. Має яскраво виражений дезінфікуючий ефект, чудово усуває залишки..

IPONE VISOR RAINOFF спрей антидощ для візора 100ml

7.00€

IPONE SPRAY VISOR RAINOFF 100ml - водовідштовхувальний спрей, або «антидощ». Запобігає затримуванню крапель на візорі шолому, залишає його прозорим, н..

Molecule AntiFog-Spray Спрей проти запотівання візора шолома 118ml

15.00€

Спрей проти запотівання візора шолома забезпечує чітку видимість у будь-яку погоду, та ефективно запобігає запотіванню візора. Підходить для всіх скля..

Масла серії Stroke 4 (100% синтетика)

18.00€

Повністю синтетичні моторні масла спортивного класу для 4-тактних мотоциклів.  0w40, 5w40, 10w50. Фасування: 1л та 4л. Створені для використ..

Масло IPONE Samourai Racing 2T

18.00€

Повністю синтетичне моторне масло для 2-тактних, мотоциклів класу ендуро/тріал/мотокрос та шосейних перегонів та картінг. Доступне у двох версіях: зви..

Масло IPONE Stroke 2R

25.00€

IPONE Stroke 2R  — повністю синтетичне моторне масло, для 2-тактної техніки, створене для використання у найважчих умовах професійних з..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)