Кошик

Дитячі школи картингу

Дитячі школи картингу
6.02.2020
Цією статею ми розпочинаємо цикл статей про навчання з картингу. У батьків завжди багато питань, на які ми зможемо дати поради та допомогти розібратися в деяких нюансах.  Спробуємо розібратися в основних питаннях.

З якого віку можна віддавати в школу картингу?  З 5-ти років. Важливо, щоб дитина вміла добре їздити на велосипеді та мала бажання займатися картингом.

Як проводяться заняття, їх тривалість та періодичність?  Заняття проходять на спортивній трасі картодрому Чайка, та на закритих безпечних майданчиках, розташованих в різних районах міста. Якщо це зимовий період, то майданчики накриті куполом.
Тривалість одного тренування до 2,5 годин. Важливо враховувати фізичну підготовку дитини. 

Основне необхідне екіпірування та елементи захистуБільшість школ картингу забезпечують основними елементами захисту спортсмена: шолом, захист шиї та захист ребер. При більш поглибленому занятті спортом приходять до власного екіпірування. 

Підготовка пілотів до спортивних змагань.  Для дітей, які приймають участь у офіційних спортивних змаганнях, діє спеціальна пограма підготовки спортсменів, індивідуальне тренування з тренером, індивідуальний графік, а в деяких випадках й індивідуальна спортивна техніка.

Початковий рівень для дітей - це тренування 2-3 раза на тиждень для засвоєння основних навиків та прийомів управління картом, вивчення траси, теорія проходження поворотів та інші.

Кожна з наступних статей буде присвячена конкретній школі картингу. Чекайте на наш репортаж та цікаву інформацію! 

Звертайтесь до нас за консультацією: 
+380957008776 (viber, telegram, whatsapp)
Додати коментар

Ви повинні увійти, щоб додати коментар. Реєстрація безкоштовна!