Кошик

Цифрові перегони, сезон 2021. Перший етап вже відбувся!

Цифрові перегони, сезон 2021. Перший етап вже відбувся!
4.02.2021
«Відбувався повний хаос»: Хорошавін виграв гонку на трасі Lime Rock Park

У той же день, коли Формула-1 вперше у цьому році провела Віртуальне Гран-прі, де виступали такі відомі гонщики як Ентоні Девідсон, Стоффель Вандорн та Алекс Албон, а також учасники чемпіонатів Формули-2 та Формули-3 Артур Леклер, Крістіан Лундгард та Енцо Фіттіпальді, в Україні, яка не відстає від світових трендів, відбувся перший етап Чемпіонату з цифрових кільцевих гонок на трасі Lime Rock Park, яка знаходиться у штаті Коннектикут, США.

10-хвилинну кваліфікацію на цій достатньо короткій трасі виграв Дмитро Луканов з часом 54.088 секунд, другим стартував Кирило Негой, а третім кваліфікувався віце-чемпіон сезону 2020 року Чемпіонату з цифрових кільцевих гонок, Домінік Хорошавін.

Однак уже на перших поворотах стало зрозуміло, що на пілотів очікує надзвичайно насичена та хаотична гонка. На першому колі володар поул-позиції Дмитро Луканов вилетів за межі траси і в той же час Хорошавін захопив лідерство, а на другому – Кирило Негой, при спробі обгону, допустив зіткнення з Максимом Єфановим, яке викликало «завал» із шести автомобілів. Після гонки обоє пілотів були оштрафовані.

На сьомому колі зав’язалась боротьба за першу позицію у перегонах між Хорошавіном, Сергієм Бурімом та Дмитром Камінним, на одинадцятому колі останній виходить у лідери гонки. Згодом почалось змагання у середині пелетону за звання «best of the rest» між Аліною Ковтун, Артемом Бікусовим та Володимиром Запорожцем, які стартували на 13, 15 та 7 позиціях відповідно. Після цього перегони стабілізувались.

На 35 колі, результатом видовищного зіткнення, лідер гонки Дмитро Камінний був змушений заїхати на незапланований піт-стоп для усунення ушкоджень, а Домінік Хорошавін вирвався у лідери. На після гоночних інтерв’ю Домінік назвав цю ситуацію «повним хаосом». У той же час загострилася боротьба вже за 2-ге місце у перегонах між Аліною Ковтун, Артемом Бікусовим та Володимиром Запорожцем, яка тривала аж до фінішної прямої.За результатами 53 кіл перегонів, першим картатий прапор побачив Домінік Хорошавін, «срібло» взяла Аліна Ковтун, а третім фінішував Артем Бікусов.

Переглянути трансляцію етапу можна на офіційному каналі КЦА FAU.


Дізнатися про найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту можна на ресурсах КЦА FAU:
https://www.facebook.com/digital.autosport.ukraine/
http://instagram.com/dau.simracing
Додамо також, що приєднатися до Чемпіонату може будь-хто, хто відчуває в собі сили поборотися на
треку. Зробити це можна за допомогою офіційного Discord-каналу:
https://discord.com/invite/QJWkqUN

Читайте щеДругий етап ЧУ з цифрових кільцевих перегонів
Додати коментар

Ви повинні увійти, щоб додати коментар. Реєстрація безкоштовна!